Opracowywanie biznes planów / studiów wykonalności

Business Plans
Biznes plan to dokument zawierający ocenę opłacalności przedsięwzięcia gospodarczego. Sporządzany jest na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstwa, ale także m.in. w celu pozyskania źródeł finansowania inwestycji. Plan biznesowy zawiera kompleksowy spis celów oraz zadań, jakie stawia się przed przedsiębiorstwem.

Studium wykonalności z kolei nastawione jest na ocenę i analizę potencjału projektu, która ma wesprzeć proces decyzyjny poprzez obiektywne i racjonalne określenie jego mocnych i słabych stron oraz możliwości i zagrożeń z nim związanych, zasobów, jakie będą niezbędne do realizacji projektu, oraz ocenę szans jego powodzenia.

Zlecając nam wykonanie biznes planu i/lub studium wykonalności gwarantujemy rzetelne i profesjonalne opracowanie, które oparte jest na dokładności, staranności oraz wieloletnim doświadczeniu. Opracowując plan biznesowy podchodzimy indywidualne do potrzeb i oczekiwań każdego klienta!

 

Dotacje unijne, pomoc w pozyskaniu środków
Planujesz ekspansję firmy?
Masz dobry pomysł
na nowy biznes?
Dowiedz się już teraz, co możesz zyskać współpracując z BCD:
Zadzwoń: 67 282 72 55 , 506 000 045
lub jeśli wolisz pisać...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.