Wpisy archiwalne

Już niedługo kończy się nabór na działanie 5.2 – "Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych", w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Termin składania wniosków:
30.10.2015

Kto może składać wnioski?
O dofinansowanie mogą starać się:

Na co można otrzymać dofinansowanie?
W ramach konkursu będzie realizowany określony w SzOOP PO WER następujący typ projektów:

Wsparcie deinstytucjonalizacji opieki nad osobami zależnymi, poprzez rozwój alternatywnych form opieki nad osobami niesamodzielnymi (w tym osobami starszymi).
 


W ramach konkursu będzie udzielane wsparcie na realizację projektów dotyczących tworzenia DDOM stanowiących formę opieki skierowanej do osób niesamodzielnych, w szczególności do osób powyżej 65 r. ż., których stan zdrowia nie pozwala na pozostawanie wyłącznie pod opieką podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, a jednocześnie nie wymaga całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego realizowanego w trybie stacjonarnym.

Maksymalny dopuszczalny poziom dofinansowania projektu
97%, przy czym maksymalna dopuszczalna kwota dofinansowania na pojedynczy projekt nie może przekroczyć 1 000 000,00 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?
Szukasz pomocy w pozyskaniu środków?
Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami!
 

Dotacje unijne, pomoc w pozyskaniu środków
Planujesz ekspansję firmy?
Masz dobry pomysł
na nowy biznes?
Dowiedz się już teraz, co możesz zyskać współpracując z BCD:
Zadzwoń: 67 282 72 55 , 506 000 045
lub jeśli wolisz pisać...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.